OLIVAT ONNETTOMIA JOKAISESSA PELEISSÄ JYPPIÄ VASTAAN, TUURILLAAN VOITTI JOKAISEN PELIN JA VÄHÄN TUOMARINKIN AVULLA, TUURI LOPPUU AIKANAAN, PORKKANAPÖKSYILLE 4 SIJA ON AIVAN OIKEIN!
PORKKANAPERSEILLE
4
374
Vastaukset
- olet säälittävä
ole kuin mies ja niele tappiosi kakara, äläkä itke täällä enään.
- EI OLIS
ITKENY TAPPIOO YHTÄÄN, HERÄÄ PAHVI!
- Mä vaan
EI OLIS kirjoitti:
ITKENY TAPPIOO YHTÄÄN, HERÄÄ PAHVI!
Herää itse pahvi ja mene takas hiekkalaatikolle, hävettää kaikkien Jyp fanien puolesta.
Pitäs iskän ottaa sulta nettikone pois!
Osaatko ottaa caps lockin pois päältä?
Et taida tietää mitä se tarkoitaa :) - ITKUA
Mä vaan kirjoitti:
Herää itse pahvi ja mene takas hiekkalaatikolle, hävettää kaikkien Jyp fanien puolesta.
Pitäs iskän ottaa sulta nettikone pois!
Osaatko ottaa caps lockin pois päältä?
Et taida tietää mitä se tarkoitaa :)JOS PORKKANAPÖKSYT OLIS HÄVINNY TON SARJAN, VOI VOI VOI, SITÄ OLIS RIITTÄNY VIIKKO/KUUKAUSITOLKULLA.
IDIOOTTEJA KUN OVAT EIVÄT KANNUSTA EDES OMAA JOUKKUETTAAN HAHA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja12914280Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va275908SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1545465Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua2984319HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.384067"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste993641Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant23551Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan223518Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan592601Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.921387