Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Final truuth

Ota talouspaperirullan keskiö. Työnnä sen läpi.
Jos pää ei tule ulos toisesta päästä, on muna kelvollinen vain kusemiseeen. Ei naimiseen.

Tieteellinen tutkimus pätee. Tutkijaprofessoreina
boy20 ja nainen från landet.
3855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mahtunut sisään edes velttona,onko minussa jotain
vikaa

Äänestä
  • Sulla on sit just IHANA!
    Wauuu.

    Äänestä

vessapaperirullanhylsy? Vaikka sellaisella koitin ei se yltänyt kuin puoliväliin ja oli kauhean väljä muutoinkin. Mitäs minun pitäisi nyt tehdä?

Kai se on kiva kehua kalullaan, mutta minkäs minä sille voin ettei se ole tuon isommaksi kasvanut, vituttaa kyllä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


On löytynyt kirjoitti:

Ota talouspaperirullan keskiö. Työnnä sen läpi.
Jos pää ei tule ulos toisesta päästä, on muna kelvollinen vain kusemiseeen. Ei naimiseen.

Tieteellinen tutkimus pätee. Tutkijaprofessoreina
boy20 ja nainen från landet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu