Ruuben haukkuin Marian

http://hustler.fi/uutiset?id=557&m=3&y=2008

Ruben Stiller arvosteli Guzenina-Richardsonia mm. ”lahjattomaksi” ja ”sosiaalidemokraattiseksi imagokikaksi”.

Joku tyhmä demari tällä palstalla kuvitteli Mariasta liikoja ja ei uskonut että Ruben haukkuin sen pystyyn =)

Maria on täysin typerä poliitikko, luokkaa Filatov.
10334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Rubenin purkauksia.

Ruben Stilleri yritti SDP riveistä muutama vuosi sitten politiikkaan, mutta eipä ilmeisen typerä kansa äänestänyt häntä riittävästi.

Äänestä
  • Ei voi muuta kun sääliä sdptä kun Mariaa äänesti, filatovia ja heinäluomaa, todella tyhmää porukkaa täynnä koko puolue kuten tuomioja.

    Äänestä

Kansanedustaja Maria Guzenina-Richardson on valittu Espoosta ääniharavana Eduskuntaan ja hän on lunastanut äänestäjilleen lupauksensa rehellisinä ja ahkerana politiikkona, joka ei tunge oman minänsä ongelmia Iltalehtien lööppeihin Tanja Karpelan tavoin. Maria Guzenina-Richardsonhan pudotti Tanja Karpelalta äänikunigatartittelinkruunun ja Tanja Karpela saa taistella kansanedustajan paikastaan seuraavissa Eduskuntavaaleissa, ellei hänen tyylinsä ala muuttua.

Äänestä
  • Näillä politiikoilla on ero, kuin yöllä ja päivällä.

    Äänestä

  • eikös vain kirjoitti:

    Näillä politiikoilla on ero, kuin yöllä ja päivällä.

    Guzeniin on ihan kamala akka, ilman mitään koulutusta.

    Äänestä

  • Maria on aivan hirveä kirjoitti:

    Guzeniin on ihan kamala akka, ilman mitään koulutusta.

    ja puutteellisin tiedoin varustettu valehtelija. Siisti suusi ja kaivele muistisi hämäriä. Oliko parjaamallasi henkilöllä sittenkin riittävä peruskoulutus. Hyvin hän on oppiaan täydentänyt ja tehtävänsä hoitanut. Kilvoittele, kilvoittele - samaan tuskin pystyt!

    Äänestä

  • Ahaa, Kuseniina itsekin on ehtinyt taas antamaan kommentin toiminnastaan. Huh, kun haiskahtaa omakehulle.

    Äänestä

  • Kuseniina kotona kirjoitti:

    Ahaa, Kuseniina itsekin on ehtinyt taas antamaan kommentin toiminnastaan. Huh, kun haiskahtaa omakehulle.

    Kannattajissa löytyy. Sinä sen sijaan joudut väkästämään yksiksesi joka sanan. Se on varmaan raskasta.

    Äänestä

komeakin se on. Hän osaa käyttäytyä ja antaa tilaa kaikille. Kaikki rakastavat Rubenia. Kaikki myös äänestävät Rubenia. En kyllä tiedä - minne.

Äänestä

Ei muuta kommentoitavaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


guzeniialla kusi housussa =) kirjoitti:

http://hustler.fi/uutiset?id=557&m=3&y=2008

Ruben Stiller arvosteli Guzenina-Richardsonia mm. ”lahjattomaksi” ja ”sosiaalidemokraattiseksi imagokikaksi”.

Joku tyhmä demari tällä palstalla kuvitteli Mariasta liikoja ja ei uskonut että Ruben haukkuin sen pystyyn =)

Maria on täysin typerä poliitikko, luokkaa Filatov.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu