Hauskin palsta , meinaan koko

on tämä Haapavetinen.
Isolla oikein kirjoitin,
kunnioituksesta.
Humoristisesti on aivan kaikkea täällä
esillä.
Ja palstan sankari Iso-Jussikin vielä jaksaa puhaltaa.
3887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

löytää mukavasti lukijoita ja kommentoijia.
Kylämäksi ei jää ees lesken lempi.
Saati lukkarin lusmuilut.

Äänestä

aina hää polokia jaksaa.
Ku vain veneessä pohojaa...

Äänestä

asiat halki,mutta eräät herkkänahkat poistattavat heti suorat puheet eräistä asioista,vaikka siihen ei olisi mitään syytä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomessa kirjoitti:

on tämä Haapavetinen.
Isolla oikein kirjoitin,
kunnioituksesta.
Humoristisesti on aivan kaikkea täällä
esillä.
Ja palstan sankari Iso-Jussikin vielä jaksaa puhaltaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu