Fennon yksilaina

Kellään kokemuksia tuosta Fennon yksilainasta? Minkälaisia summia myöntävät? Esim jos on 15000e edestä eri lainoja niin vieläköhän yhdistäävät? Sivuilta ei juuri tietoa saa..?
1747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Soitin viimeviikolla Fennon asiakaspalveluun saman kysymyksen kanssa. Sanoivat, että katsovat asiakkaat läpi yksilöinä ja siksi yksilainassa ei ole ennalta määriteltyä ylärajaa.

Kehotan jättämään hakemuksen, ei maksa mitään kokeilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia? kirjoitti:

Kellään kokemuksia tuosta Fennon yksilainasta? Minkälaisia summia myöntävät? Esim jos on 15000e edestä eri lainoja niin vieläköhän yhdistäävät? Sivuilta ei juuri tietoa saa..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu