Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

JOKERIT VEI!!!!!!!YEEEEEEAAHHH

TIM OLET JUMALA!!! NA NANANNNANANANANANNNANANANANANANANNANAN



LIFE IS LIFE NANNANANNANAAN
2274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

samalla kusi meikäläisen lappu. bluesin piti voittaa ja jokereitten kassari vuotaa mut toisin kävi et sillei hei.

Äänestä

tulee mieleen homo eroottisen pingviinin ja kusinokka hamsterin sekotuksen näkönen btm viiksiensä kanssa..eli pelimies jumalan muodossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MASSIIIII kirjoitti:

TIM OLET JUMALA!!! NA NANANNNANANANANANNNANANANANANANANNANAN



LIFE IS LIFE NANNANANNANAAN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu