Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Eihän se

olekkaan se HK. Kun kattelin sillä silmällä...
Mutta kannattaako alkaa itseään sen kokoiseen totuttamaan, kun eihän ukon vehje sitten tunnu miltään!?!??!
En oo vielä kokeillut kuitenkaan, mieli tekis tunkea isoa sisään ;)
55842
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvältä se tuntuu ja pituutta riittää, kun päivisin yksin kotona hoitelen asian. Minua se päällinen jotenkin vaivaa, joten panen aina kondomin päälle. Jääkaappikylmänä se ei myöskään ole parhaimmillaan, mutta hetki mikrossa ja kyllä tuntuun kuin saisi oikein isoa ja aitoa.

Äänestä
  • tehä. Tottakai kumi päälle. Ja se mikro. Mut jos usein käyttää, niin kai se värkki "leviää" tai siis jotain. Kun onhan se HK isompi kuin miehen kalu. Tuntuuko mies enää miltään?

    Kohta kauppiaat ihmettelee kun makkaraa menee vaikka talvikelit,hehhehe....

    Äänestä

  • aatellu kirjoitti:

    tehä. Tottakai kumi päälle. Ja se mikro. Mut jos usein käyttää, niin kai se värkki "leviää" tai siis jotain. Kun onhan se HK isompi kuin miehen kalu. Tuntuuko mies enää miltään?

    Kohta kauppiaat ihmettelee kun makkaraa menee vaikka talvikelit,hehhehe....

    Aluksi käytin hk:ta. Nyt olen vaihtanut Gotler-pötköön. Se tekee kutaa. Tuntee,että paikat täyttyy.

    Äänestä

  • Annicka kirjoitti:

    Aluksi käytin hk:ta. Nyt olen vaihtanut Gotler-pötköön. Se tekee kutaa. Tuntee,että paikat täyttyy.

    hk sininen -> gotler -> puoentoista kilon sipulitee.

    Siinä mun kehityskaari. En tiiä mitä seuraavaksi mutta isompaan se täytyy vaihtaa, ei tunnu enään miltään.

    Äänestä

  • Meillä on tullut tavaksi, että kerran viikossa mieheni tyydyttää minut jollakin tekokullilla. Sovittu on myös, että pidän silmät kiinni aloittaessamme, joten en tiedä, mitä hän sisälleni työntää. Jossakin vaiheessa selvisi, että ainakin joskus hän käyttää HK:n sinistä. Maku ei meitä kumpaakaan miellytä, mutta toisesta päästä sisäisesti nautittuna se on erinomainen, kunhan panee kumin päälle. Muuten sen pinta on jotenkin rasvaisen tahmea. Lämmittäminen mikrossa on aivan välttämätöntä. Jääpuikolla naiminen on sitten oma taiteen lajinsa. Käytön jälkeen emme sitä suostu syömään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt niin ISO kirjoitti:

olekkaan se HK. Kun kattelin sillä silmällä...
Mutta kannattaako alkaa itseään sen kokoiseen totuttamaan, kun eihän ukon vehje sitten tunnu miltään!?!??!
En oo vielä kokeillut kuitenkaan, mieli tekis tunkea isoa sisään ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu