Vanhanen ja Kanerva

Millaiseksi uskottavuus menee, kun pallit ohjaavat pollaa ja polla kuuntelee vain palleja.
3113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei mitään lisättävää, näin nuo veijarit toimivat.

Äänestä

jonkun ne on kansanedustajanki pallit tyhjennettävä!

Äänestä

Siihen kolmanneksi vielä se pi**u - niin koko kimppa on kasassa ja kaikki hyvin. Seisoo kaikki järkeä myöten. Niinhän tässä näyttäisi käyneen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyyppi esimerkit kirjoitti:

Millaiseksi uskottavuus menee, kun pallit ohjaavat pollaa ja polla kuuntelee vain palleja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu