"Tänä iltana valta on vaihtunu ,tuu sitten takas kun oot sata kiloo laihtunu..
Mä oon läski, vaan läski mutta pidä silti varasi, tommosia äpäriä mä syön aamupalaksi..
Sä oot valkonen ja halpa,niinkuin piri viiva, mä snorkkaan sut pois,ootsä valmiina?"
Stadin kundi on mykistynyt et sillei hei! Westin on kyky!
Mä oon läski, vaan läski mutta pidä silti varasi, tommosia äpäriä mä syön aamupalaksi..
Sä oot valkonen ja halpa,niinkuin piri viiva, mä snorkkaan sut pois,ootsä valmiina?"
Stadin kundi on mykistynyt et sillei hei! Westin on kyky!
Vastaukset 13
Vanhimmat
URPO TÄÄ westi84 ON
Joko houreet taas alkoivat? Minä ole edelleenkin voittamaton ja suvereeni Westi84. Toki minä tiedän paljon ja eniten täällä, mutta älä vedä siitä johtopäätöksiä ja itseäsi navetan takana kiikkuun.
Tee mieluimmin suutarit Sutina Lempin sukanvarteen.
Olen siis Savosta ja mitä parhain vääräleuka kurittamaan teitä kurnuttavia kumipäitä!!
Taidat kuulua itse kotipuolesi homppelipojuihin, sillä niin villisti ruuhkautat haimaasi omalla mielikuvituksella märäksi ja altistat itsesi itkemällä märkivän tynkäpääsi tyhjäksi!
Järsitytä taas sitten kaikista neljästä poskesta finnit kuivaksi ja irti äidilläsi, että saat vuodeksi kestopurkat karvaisen kielesi pyöriteltäväksi.
että olet PIRIPÄÄ!!!!!!!!!!!!!!!!
Laitahan tatti sulkijalihaksesi sisään isäsi puunenän verran ja tunne kuinka heltta heilahtaa haivenissasi ikeneesi pureutuessa tyytyväisenä yhteen ja autuaiden silmamunien purkaessa räystäästä irronneen rääppäänsä ja paineeseen ahdetun tatin maitijaisnesteen noustesa jo silmakulmastasi peräaukon tuntumaan ja haperon rouskutuksen tuntuessa finnisessä hapannaamassa ylettömänä volttina, kuin peräruiske pienellä kepilläsi äitisi silmienväliin joulupoydässä....?!!
No niin, eikun menoksi sitten polkuautollsi ja huohotinputki täyteen ilmaa huoltoasemalla haisevaan ahtimeesi ja punakorkkisen Esson lasoolin voidellessa häveliästä ajonautintoa viiksien väpättäessä ja hakatessa hautausmaalta kaivettuun hammastukeen ja veljesi papin Ahtipää Antaumuksen piilottaman hautakiven välistä löydetyn kuivan ja moneen kertaan käytetyn kondomin jauhaessa suussa purukumina!!
Köyhä sossunlapsi ja kylän läähättävä elätti kun olet, neitseellisesti kuraa pukkaava pallomaha ja kurttuinen inisevä kääpiö kolostasi!!
Kivahan teitä luupalloja on konttauttaa ja lanata minun kuuluisan jyrän alla ja laittaa kärpäset lakoon koloonsa pörrämään.
piripaa mikä piripää. rusina jäljellä aivoista!
Siinä meillä vasta HIIRI. Inisee paskat housuissa pusikossa, eikä uskalla edes nimimerkkiä käyttää! Heeeh!
Minulla ei ole mitään hätää teidän raappahousujen seurassa, koska palstan vikisevät uivelot vain niijailee edessäni? Opettele edes tavaamaan TOLLO! Tuletko sinäkin messiin, voin antaa sinulle ensin pikku litsarin, että maatien alkaa sen jälkeen maistua lattajalkojesi alla.
vetäisin turpaan niin että tukka taipuu!!!!!!!!!!!!!!
Onko sinulla vaikeaa siellä hiirenkolossasi? Hiivi joulupöytäni alle, niin pudottelen sinulle muruja ja kaadan kapiseen turkkiisi ompelukoneöljyä tikataksesi peremmin nastahampaillasi kuivaa juustoa!
taitaa vanne kiristää päätäsi, kun sniffaat suomen 10 prossasta teini piriä! missä on rotan myrkyt ynnä muut paskat seassa!
Taas otta lujille pientä nyhveröpojua minun ylivertainen herruus edessäni, kun nitistän nöyristelijän helposti jalkojeni juureen nuolemaan varpaitani juurettomana örisijänä ja avuttoman tunteesi painuessa maakuopan syleilyyn!!
Nielehän taas tappiosi kiristävän mielesi syvyyksiin ja tunne heikkouden raapima monttuisuus luiskanlaihassa ja kovertamassa pienissä otsanjänteissä avuttomina hetkinä, jotka olet perinyt lapsuudestasi luihulta isältäsi saadun hikisen trauman myötä, joka kovertaa nailoneitasi kehäsi ympärillä!!
Isäsi on taas nitistänyt pullasorsan kasaan, ennen sen lopullista kyykyttämistä ja noloa nöyryyttömistä!!
seba73 häpeää kovaa kohtaloaan ja rajua häpeää omaan tahtiinsa luupiikki otsassa murjottuna !!
nuo sanat ovat osa erään hepun freestyleä rapin sm kisoista että ei ole edes hänen itsensä kirjottama..
Paskapuhetta!!
Kaikki olen keksinyt omasta älykkäästä päästäni!
Todista valheesi, koska todistamisen taakka on sinulla!!