nw-faneille

6598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Anetella taitaa olla Nikon D80 http://www.kenrockwell.com/nikon/d80/images/d80-top-950.jpg koska siinä on asetusten näyttöruutu päällä. Vähän pieni D200 malliksi ja isompi kun D40. Varmasti tulee hyviä kuvia, jos vaan muuten natsaa ei mikään ihme että rouva ymmärtää vähän kuvaamisestakin.
Jukka on vähälle huomiolle jäänyt hyvä rumpali, mies jota ilman tuskin bändi haluaisi soittaa.

Äänestä
  • ja minäkin haluaisin antaa Juliukselle kunniaa enemmän kuin hän on saanut...ainakin julkisuudessa,mutta ehkäpä hän ei sitä haluakaan ?

    Hyvä,vahva rumpali...fiksu,hiljaisen humoristinen hemmo.

    Uskon että bändiläiset osaavat arvostaa häntä,ja sehän se on tärkeintä.

    Äänestä

  • ....Yrvänä Suurihan se siellä "kittilasin" läpi tiirailee, terkkuja Plutolle!

    Äänestä

  • JuliusIsOneOfTheBest kirjoitti:

    ja minäkin haluaisin antaa Juliukselle kunniaa enemmän kuin hän on saanut...ainakin julkisuudessa,mutta ehkäpä hän ei sitä haluakaan ?

    Hyvä,vahva rumpali...fiksu,hiljaisen humoristinen hemmo.

    Uskon että bändiläiset osaavat arvostaa häntä,ja sehän se on tärkeintä.

    Faneille ja muille NW:n kotisivujen ja videoblogien seuraajille Jukka on ainakin tullut tutuksi, koska hän ne videoklipit useimmiten kokoaa ja kuvaa. Ja jos on kuvaa keikoilta, kuvaus on usein suoritettu Jukan ja rumpujen takaa. Joten kyllä se Jukkakin osansa saa...vaikka ei lisäjulkisuuskaan pahitteeksi olisi...

    Äänestä

test....test test....test

Äänestä
  • äitiskään ei sure...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


newfan kirjoitti:

Kannattaa katsoa!
http://www.youtube.com/watch?v=yh47fHdJ0ic

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu