Ikää ei ole edes paljoa ettei se ole siinäkään vika. naisia on vuosien varrella tässä ollut paljon ja välillä on ollut ns. paskahousu ongelmia eli ei oo saanu sanaa suustaan että miten olisi jos? Nykyisen tyttöystävän kanssa oltu jo muutama kuukausi ja vain kerran seksiä. silloinkin tulin sekunnissa suurinpiirtein. miten saisin sanottua että mitä seksi olis nyt? ja paineita on tietenkin sitten jos saan sanottua että en tosiaan saa kortsua päälle koska ei seiso tarpeeksi.. miten itsetunto takaisin?
Jännittää
7
1614
Vastaukset
- Nimetön
säälittävää touhua tuo sun lisäykses..
Mutta tähän viestiin vastatakseni ihan niinkun oikeesti niinko NORMAALIT ihmiset tekee niin, poiika ota nyt vaan itteäs niskasta kiinni :) sormitat vaikka tyttöä aluksi niin huomaat ittekkin kiihottunees ja loppu menee kuin itsestään :) itselläni on samoja oireita ollut joskus myös. - alkuperäinen kirjoittaja
tilanne on pahentunut. nykyään jos joudun naisen lähellekkin niin alan jännittämään tosi paljon. vatsani menee silloin sekaisin ja pyllystäni roiskuu ripulipaskaa kovalla paineella. tyttöystäväni jätti minut tämän takia. olen niin onneton että harkitsen itsemurhaa. antakaa kiltit jotain neuvoja.
- tohtorisetä
voi poikaparkaa ku housuihin paskoo!! hah haa! kyl naurattaa! käytä vaippoja ja paskanna niihin.
- tohtorisetä
voi poikaparkaa ku housuihin paskoo!! hah haa! kyl naurattaa! käytä vaippoja ja paskanna niihin.
- alkuperäinen kirjoittaja
tohtorisetä kirjoitti:
voi poikaparkaa ku housuihin paskoo!! hah haa! kyl naurattaa! käytä vaippoja ja paskanna niihin.
tuli tossa ekassa viestissä valehdeltua. oikeasti mulla on vielä poikuus tallella. se on suuri häpeä mulle. mutta kun pelkään naisia niin paljon että aina paskon housuihin kun joudun naisen lähelle. eikä mulla mitään tyttöystävääkään ole ollut ellei pumpattavaa barbaraa lasketa sellaiseksi. tarvitsen neuvoja kipeästi.
- sun luokses nyt 1
alkuperäinen kirjoittaja kirjoitti:
tuli tossa ekassa viestissä valehdeltua. oikeasti mulla on vielä poikuus tallella. se on suuri häpeä mulle. mutta kun pelkään naisia niin paljon että aina paskon housuihin kun joudun naisen lähelle. eikä mulla mitään tyttöystävääkään ole ollut ellei pumpattavaa barbaraa lasketa sellaiseksi. tarvitsen neuvoja kipeästi.
Olen kaunisvartaloinen nainen 28v. ja harrastin kilpavoimistelua. Nyt erossa miehistä jo jonkun aikaa. Olen tosi orgasmiherkkä ja kiihotun erityisesti jos minua lähestyvä mies ripuloi roiskuen housuihinsa. Siis useimmiten saan ekat orkut jo ihan siitä hyvästä.
Anna mä tulen sun luo tänään. Saat tehdä mitä vaan mulle, kunhan saan tuntea tuon ripulin hajun nenässäni ja ehkä hieman imaista kuraista kaluasi...
Annikki
- Ölömölö
No niin satusetä keksippä nyt muuta tekemistä kun huonojen satujen kirjoittelu.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381329
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39926Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad36671- 14600
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26588- 25565
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30557Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17553Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17533