Meinasi paleltua varpaat pohjosen reissulla. Hämmästeltiin, että mikä on tullut. Apparin jalkatila oli tosi kylmä. Ei ennen ole tarvinnut palella.
Sitten tuli vaan mieleen onko joku raitisilma suodatin kotelon jäänyt rakoselleen, olihan Ocu (2) juuri huollettu. Soittelin sitten Metron huoltoon ja esitin teorian, en tiedä kuunneltiinko minua. Ei vaan kaveri tiennyt missä kyseinen loota siaitsee (ehkä ei vaan halunnut kertoa).
Loysin kyseisen paikan ja siellähän se vika olikin, kansi kokonaan irti.
Jotta tällaista
meinasi paleltua
3
508
Vastaukset
- skoda 120 ls
juuh..4pyörää ja loota.samaa itä-sontaa myydään tyhmille kalliilla ja kuvitellaan ajavansa audilla..kylmiähän noi oli ennenkin takamoottorisina eikä montaa vuottakaan sitten...kas kun ei ladan hintaakin nosteta sillä tekosyyllä että fiatin sukua ja testivoittajan renkaat..ja suomipoika ostaa kuin sikaa säkissä ja säkki päässähän tuota ajettavakin ettei naapurit tunnista=)itäauto itäauton hintaan taas sitten erijuttu.
- fiksua - minä myös
Kansa huomannut, että saa jopa paremman kuin Audi selvästi halvemmalla.
Vaikka eihän tuo Octaviakaan mikään halpa ole, mutta hinta-laatusuhteessa ylittämätön. - Einoeinari
"Eikä montaakaan vuotta sitten", no heh, viimeiset takatuupparit tuotiin Suomeen vuonna 1992. On siitä jo kuutisentoista vuotta aikaa.
Kas kun ei Fiatin hintaa nosteta sillä tekosyyllä että on Ferrarin sukua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1225115Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella303658No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452460- 501578
- 411560
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241504- 231391
- 141292
- 271198
Olen oikeasti aika mukava
Vaikka itse sanonkin. Tunnemyrsky sekoitti mieltä silloin ja annoin aika kahjon kuvan itsestäni.221117