PALJON KIRJOITELLAAN VIHJAAJISTA JA KYLLÄ VETOGURUN SÄHKÖPOSTIASIAKKAANA OLEN TYYTYVÄINEN ! CENTREBETIN VEDOISSA RUNKO OSUU MELKEIN JOKA PÄIVÄ JA HYVIÄ VOITTOJA TULEE KOKO AJAN JA TÄMÄ ON TOTUUS KUN VIHJAAJISTA PUHUTAAN ! ..EILEN VOITOT CENTREBETILTÄ TRANMEREN KAUTTA JA TÄNÄÄN MOLEMMAT DUOT BRISTOL CITYN KAUTTA OSUIVAT PAREINA SUNDERLAND JA HULL.PITKÄVEDON PUOLELLA ON NELJÄSTÄ DUOSTA BRISTOL CITYN KAUTTA RATKENNUT KOLME JA KAIKKI KOLME ELI SUNDERLAND,HULL JA BIRMINGHAM OVAT VOITTANEET KUTEN MYÖS RUNKO-BRISTOL CITY !
VIHJAAJAT
5
343
Vastaukset
- VOITTAVAA VIHJAAMISTA TAAS
SIIS CENTREN RUNKO OLI SE BRISTOL CITY MUTTA VEIKKAUKSEN PITKÄVEDOSSA PORTSMOUTH..JOKA TAPAUKSESSA OSUU !
- VOITTAVAA VIHJAAMISTA TAAS
SIIS CENTREN RUNKO OLI SE BRISTOL CITY MUTTA VEIKKAUKSEN PITKÄVEDOSSA PORTSMOUTH..JOKA TAPAUKSESSA OSUU !
Kerää kamppees ja painu vittuun täältä et sillei hei! Jos ette meriiteille saa haalittua asiakkaita, niin laittakaa lappu luukulle. Te olette vihjaajina todella heikkoja, sillä voittajat eivät vihjaa maksullisesti. Se nyt vain sattuu olemaan totuus hei!
- mitä pelataan tänään?
Taavetti2 voitti tänään ihan tajuttomasti massia. Mite sä vastaat haasteeseen? Mitä pelataan?
mitä pelataan tänään? kirjoitti:
Taavetti2 voitti tänään ihan tajuttomasti massia. Mite sä vastaat haasteeseen? Mitä pelataan?
Tuohon ylempään ensin, että Teppo tietää Jossu Tukiaisen eikä todellakaan antaisi hänen istua hevosaseeseen et sillei hei!
Teppo ei tiedä Taavetin voitosta, mutta Tepon rivi elää ja voi hyvin et sillei hei! TV-peli taitaa ratkaista jättipotin kohtalon. Teppo uskoo siinä Dallasin tappioputken vihdoinkin katkeavan et sillei hei! Bookkerit ovat arvioineet kohteen hieman väärin, sillä Dallasille on hirveä halu voittaa vihdoin!
ps. kohta paistia ja vuosikertapunkkua et sillei hei!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1066782
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h885072Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1113329Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333212Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska272368Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191726Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961371Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391312Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311226- 48994