George W. Bush edes suostu ottamaan Tarja Halosta vieraakseen tämän piipahtaessa YK:ssa kyselemässä maailmanrauhan kuulumisia.
Halosella tie kuljettu loppuun
oikeampi Presidentti
7588
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
loppuu jo ensi tammikuussa. Mikä on koko maailmalle suunnaton onni.
Halosen jatkaa vuoteen 2012.
täytyy kärsiä vielä vuosikaudet.
Halonen halonen halonen, anna jo meille rauha ja häivy meidän silmistä, ei me, suomen kansa susta tykätä.
Pilasit kaiken.
Halonen ei osaa oikein mitään ,kuhan vaan itteensä kehuu ja murisee. Kauheen näkönen muuten, eikä osaa edes puhua Suomea kunnolla.
vähemmistöjä tukemalla ei voi olla enemmistön pressa. huono se on kaikin puolin ja vanhakin.
eläkkeelle vaan , liian vanha jo.
tamma aisoihin
ja äkkiä enenkuin putin joutuu syrjään.siellä sitä jurtassa voi juonitella ja kajauttaa tovereiden kanssa taistelulauluja.vuosia sitten halonen ohjasi koululaisten taksvärkkikeräyks nicaraguaan,vähääkään inhimillisyyttä ei löytynyt hirvittävissä oloissa eläville Jugoslavian koululaisille."vastalahjaksi" saimme nicaraguasta satoja tonneja maailman vaarallis supermyrkkyjä Riihimäelle poltettavaksi.aine ei häviä polttamalla,hönkä leviää ympäristöön.kumma kun toverit ovat tästä asiasta hiljaa,kuten luontoaktivistit,greenpiis ym.Itämerestä vaahdotaan,suomi muka syyllinen,eli kun utsjoella käydään nurkan takana niin haloo itämeri saastuu. Tyhjää hömppää syytetään mediaan vaskommar taholta jotta ei tilaa löydy todellisilta ongelmilta esim.Pietarin kanaloiden paskalta joka täyttää metsät ja Suomenlahden.