Octavia Sport

Löytyykö mistää mitään vertailua millanen alusta on Octavian Sportti? Onko se iian kova normi ajoon ?
1614
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moi, jos ajelet pääteillä ei ole liian kova mutta maaseudun röykkyteille en sporttia suosittele.

Itse ostaisin ei-sportin jo siitä syystä että en viitsi maksaa isommista ja nopeammin kuluvista renkaista. Ja ihan normi-ocu on ajettavuudeltaan niin hyvä että silläkin voi päästellä sporttisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EinariX kirjoitti:

Löytyykö mistää mitään vertailua millanen alusta on Octavian Sportti? Onko se iian kova normi ajoon ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu