Näyttäisi siltä että pistävät tappioputken poikki sitten kunnolla - kaikki viikon vihjeet ovat osuneet ja keskikerroin lienee kahden kieppeillä. Maksulliset vihjaa 5-10 vetoa päivässä joista pari osuu ja sitten niitä hehkutetaan. Samalla toiset vihjaa harkitummin ja tekevät järjellä tiliä. Vajaan parin vuoden seurannan perusteella ovat edelleen voitolla - hatunnoston arvoinen suoritus.
Vetoveljet
huditon viikko
5430
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mainostajat ovat todella löytäneet tämän paikan hei! Tässä viestissä mainosta oli yritetty naamioida.
ÄLÄ PUHU PASKAA !! AMMATTIVETO,VETOVELJET JA PELINTEKIJÄ ELI KAIKKI UUDET LUONNONILMIÖT OVAT SAMAA ALAN RAISKAUSPORUKKAA !!!
maksullinen vihjaaja
...mutta mainostaa unibetiä,johon luottamukseni meni aikaa sitten,hyi vittu !!! EN TODELLAKAAN SUOSITTELE !!!
Jos joku mainostaa jotakin josta sinä et pidä niin tekeekö se heistä epäluotettavan? Sitten minäkin voisin laittaa kaikki ne boikottiin jota HIFKin lätkäjengi mainostaa sillä seuran uskottavuus on mennyt case Karalahtea puitaessa. Mutta kun asioilla ei välttämättä ole yhteyttä.