Siniviiva etsii SaiPa-faneja!

http://www.siniviiva.com/index.php

Lisää SaiPan kannattajia tarvitaan Siniviiva-foorumiin! Tsekatkaa!
2580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

TARTTEE TULLA KOSKA SAIPA KUULUU SUOSIKKEIHINI < JOS ITTE PELAISI KIEKKOA NIIN MM KELTAMUSTISSA NUMEROLLA 28 JA PELIPAIKKANA OIKEA PUOLUSTAJA < OIKEA LAITAHYÖKKÄÄJÄ JA JÄÄPALLOSSA OIKEA LAITAHYÖKKÄÄJÄ JA PUOLUSTAJA JA JÄÄKIEKOSSA SAIPAN PAIDASSA 121 121-242 OTTELUA < 42 MAALIA 11 SYÖTTÖÄ 7 MJS < JA TEPSIN VERKKOON < 9-2 PELISSÄ 7 MAALIA JA BLUESIN VERKKOON 1.12 1-0 AVAUSMAALI RANTEELLA < JA 2-0 2 MIN MYÖHEMMIN JA 3 MIN MYÖHEMMIN 3-0 ALOITUKSESTA 4-0 5 MIN < MYÖHEMMIN 6-0 < MUTTA TARTTEE TULLA KOSKA SAIPA KUULUU SUOSIKKEIHIN < JA OLISI NASTAA ASUA LAPPEENRANNASSA JA JOUTSENOSSA

Äänestä

SAIPASSA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JooC kirjoitti:

http://www.siniviiva.com/index.php

Lisää SaiPan kannattajia tarvitaan Siniviiva-foorumiin! Tsekatkaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu