309 rahinaa/kahnausta vaihteistosta?

Onko kellään kokemuksia mistä kyseinen ääni johtuu? En viitsisi irroittaa vaihteistoa ennen kuin saan jonkin vihjeen mahdollisesta viasta. Olen kuullut et olisi joku tyyppivika mahdollisesti onko näin ja mikä on vialla?
1191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja onko se oikeaa lajia. Eli ei Mobilia.

Esso tai Total.

Peugeot on nirso oikealle vaihdelaatikko öljylle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Meigel kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia mistä kyseinen ääni johtuu? En viitsisi irroittaa vaihteistoa ennen kuin saan jonkin vihjeen mahdollisesta viasta. Olen kuullut et olisi joku tyyppivika mahdollisesti onko näin ja mikä on vialla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu