Nightmare!!

Luterilainen tyttö

Tunnut antavan jokapaikkaan neuvoja. Miten on oma harrastuksesi, vieläkö harrastat s....... palvontaa??? Saa kai kysyä?

5

682

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Myös luterilainen tyttö...

      Toisilla on se auttamisvietti niin iso että pitää saada antaa neuvoja ja auttaa ihmisiä vähän siellä sun täällä. Mitä se sua sitäpaitti liikuttaa mitä se Nightmare harrastaa hevosten ohella?? se kysymys minkä hälle esitit ei sitäpaitsi kuulu tänne hevosaiheisille sivuille, joten kysele typeriä muualla missä tiedät että Nightmare liikkuu, ehkä se vastaa sitten siellä sulle tarkemmin niin saat uteliaisuutesi tyydytettyä toisen yksityisasioista. Ja ei se mikään erikoinen kunnia ole olla luterilainen, kristinusko on tappanut eniten ihmisiä maailnassa ja mä vihaan sitä. Että tältä pohjalta.

      • Jessina

        No tarttee puskea lusikka soppaan...

        Itse en ole "hevosiin hupsahtanut teinityttö", vaan jo kauemmin hevosten kanssa puuhaillut immeinen. Luterilainenkin. Mutta mielestäni Nightmaren neuvot ovat yleensäottaen hyviä. Hänen muista harrasteistaan en tiedä, enkä niitä kommentoi.

        Tarkennan vielä, ettei mulla oo mitään "hupsahtaneita teinejä" vastaan, olin itsekin sellainen. Hieno opettavainen harrastus!


    • nightmare

      tule katsomaan

      • Luterilainen tyttö

        pelottaa s...... palvojat! eikö niissä riiteissä käytetä myös eläinuhreja, ei kai hevosiakin?


      • nightmare
        Luterilainen tyttö kirjoitti:

        pelottaa s...... palvojat! eikö niissä riiteissä käytetä myös eläinuhreja, ei kai hevosiakin?

        No sitä voitkin sitten miettiä ihan rauhassa...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      290
      7504
    2. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      55
      3948
    3. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3438
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      72
      3181
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      114
      2854
    6. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      39
      2660
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      49
      2518
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      54
      2272
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      68
      2053
    10. Pitäiskö meidän tehdä jotain

      Mennä vaikka kihloihin?
      Ikävä
      99
      1921
    Aihe