Tunnut antavan jokapaikkaan neuvoja. Miten on oma harrastuksesi, vieläkö harrastat s....... palvontaa??? Saa kai kysyä?
Nightmare!!
5
740
Vastaukset
- Myös luterilainen tyttö...
Toisilla on se auttamisvietti niin iso että pitää saada antaa neuvoja ja auttaa ihmisiä vähän siellä sun täällä. Mitä se sua sitäpaitti liikuttaa mitä se Nightmare harrastaa hevosten ohella?? se kysymys minkä hälle esitit ei sitäpaitsi kuulu tänne hevosaiheisille sivuille, joten kysele typeriä muualla missä tiedät että Nightmare liikkuu, ehkä se vastaa sitten siellä sulle tarkemmin niin saat uteliaisuutesi tyydytettyä toisen yksityisasioista. Ja ei se mikään erikoinen kunnia ole olla luterilainen, kristinusko on tappanut eniten ihmisiä maailnassa ja mä vihaan sitä. Että tältä pohjalta.
- Jessina
No tarttee puskea lusikka soppaan...
Itse en ole "hevosiin hupsahtanut teinityttö", vaan jo kauemmin hevosten kanssa puuhaillut immeinen. Luterilainenkin. Mutta mielestäni Nightmaren neuvot ovat yleensäottaen hyviä. Hänen muista harrasteistaan en tiedä, enkä niitä kommentoi.
Tarkennan vielä, ettei mulla oo mitään "hupsahtaneita teinejä" vastaan, olin itsekin sellainen. Hieno opettavainen harrastus!
- nightmare
tule katsomaan
- Luterilainen tyttö
pelottaa s...... palvojat! eikö niissä riiteissä käytetä myös eläinuhreja, ei kai hevosiakin?
- nightmare
Luterilainen tyttö kirjoitti:
pelottaa s...... palvojat! eikö niissä riiteissä käytetä myös eläinuhreja, ei kai hevosiakin?
No sitä voitkin sitten miettiä ihan rauhassa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh822005Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1211715- 1801306
- 229720
- 59698
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6676- 57624
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako205580- 47517
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337482