Nainen mulla oli ihania haaveita ja unelmia susta ja siitä mitä voisin olla. Mietin että olisin jotenkin miehes tilalla. Kaikki lapset sun muut, työ, auto, yhteinen asunto. Ja olenhan ihastunut sinusta. Mietin itseni viereesi nukkumaan joka yö. Annoin sen katseen ja sitten älähdit eli annoit pakit eli herään taas tähän kuka olen. Tiedän mitä se katse herätti sinussa. Olen mestari katseissa ;)
Maailman kaunein nainen
minä haaveilija
121335
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
toiseksi paras:D ja jonkun pitäisi ehkä tarjota lääkitystä mulle näihin suuruusharhaluuloihin. Varsinkin siihen kuvitelmaan, että sä ikinä olisit musta välittänyt.
Muistan sinut aina väärin koska aina kun näen sinut, yllätyn joka kerta. Totean sen uudelleen ja uudelleen. Olet täydellinen.
Jos miehesi kohtelee huonosti, pistäisin itseni likoon ja sama se vaikka käyttäisit sitä vaan hyväksesi. En pidä järkevyydestä, pidän tekemisestä, hommat vaatii joskus konkreettista hoitamista, vaikeita asioita, asioita jotka ei kulje käsi kädessä opitun kanssa ja olen silloin hyvä välikäsi.
Olen odottanut omaa momenttia koko elämän.
Mitäköhän voisin tehdä osoittaakseni että välitän, en tiedä, enkä mieti. Kerrot sen minulle jos kerrot.
en osaa soveltaa näitä juttuja ainakaan niin että asiat menisi parempaan suuntaan.
Jos pyytäisit jotain niin saisit
kiitos kelle sainkaan avautua, joku tuntematon
Kyllä minusta saa välittää ihan niin moni, kun haluaa. Avautuminenkaan ei ole kiellettyä.
jotain, niin saisin. Nyt pyydänkin siis, että soitat minulle. Ehkä sillä tavalla voisit osoittaa välittämisesi minulle.
ensinnäkään et ole hän, koska hän on vielä töissä, eikä ole numeroa
sieltä löytyy.... ;)
etunimiäsi löytyy maasta aika liuta, 110 000 mutta niistä on onneksi 15 miehiä joten tunnistaminen puhelimessa helpottuu
niin Fonectalta saa vaihtoehtoja. Toisaalta jos tiedät auton rekisterinumeron voit selvittää omistajan.
Jos tiedän lähtöajan töistä voin seurata puskasta kiikareilla missä hän asuu.
jos siltä tuntuu.
...se sinä tosiaankin olet;
mestari katseissa :)
Älä välitä, minä taas halusin olla koirasi, jotta huolehtisit minusta yhtä hellästi ja että saisin olla kanssasi joka päivä kuolemaani saakka. meinasin sitten uolla niihin haaveisiin
unelmaani, sinä vierelläni.
Minä en vain ole mestari katseissa, katson vain yhtä, sitäkin harvoin nykyään:(