toimineen näin: Poistoehdotukset hän tekee vain rekisteröityjen nimimerkkien aloituksista. Tällä hetkellä vetämässä näyttävät olevan saaraleenan, bergeronnetten ja hyshysin aloitukset.
Poistattaja voi tietysti muuttaa strategiaansa. Mutta tähän asti hän on halunnut kiusata vain rekisteröityjä nikkejä - ja seriffiä. Väsytystaktiikka taitaa onnistua.
Ilmiselvää on, kenen piikkiin poistattaja toimii.
Poistattaja voi tietysti muuttaa strategiaansa. Mutta tähän asti hän on halunnut kiusata vain rekisteröityjä nikkejä - ja seriffiä. Väsytystaktiikka taitaa onnistua.
Ilmiselvää on, kenen piikkiin poistattaja toimii.
Vastaukset 8
Vanhimmat
tiedät kenen piikkiin hän toimii. Minä kun teen poistopyynnön toimin ihan omiin nimiin.
Diktatuurissahan ei sana ole vapaa.
Eikö palstalla ole sheriffiä, ei ota viestejä vastaan.
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000003&conference=4500000000000490&posting=22000000034071421
Minä sain sillä näkyviin viimeiset viestisi.
sitten tuon ja siellä nuo viestit kökötti jonossa kuin köyhän talon porsaat., vaikka vastaukseksi sanottiin kirjoittamishetkellä, että palsta väliaikaisesti suljettu. No, tekniikkaahan tämä vain on !!!!
mutta vastaukseksi tulee "palsta väliaikaisesti suljettu", kannattaa mennä takaisin viestin sivulle ja painaa uudestaan lähetä-namiskaa. Silloin tulee yleensä ärhäkkä ilmoitus, että olet jo lähettänyt samanlaisen viestin, ja siitä tietää, että viesti on ainakin lähtenyt.
oon tehnykkin.
On kyllä luultavasti vanhoillislestadiolainen, mutta SRK:n maineelle hänen toimintansa ei ole mitenkään eduksi, eikä se edistä mitenkään ns. Jumalan valtakunnan työtä. Hän toimii yksin oman hatarnan ymmärryksensä varassa. Hän ei selvästikään ymmärrä, että hänen toimintansa vain yllyttää ihmisiä aktiivisempaan toimintaan vanhoillislestadiolaisuuden nujertamiseksi.