PARAS VALINTA KOTKASSAKIN
ITSEMÄISYYSPUOLUEEN LISTOILTA KOTKAN KAUPUNGINVALTUUSTOON
ITSENÄINEN VALTUUTETTU
7299
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
http://www.vapaansuomenliitto.fi/default.asp?page=2
Puolueilla jotka ovat valtuustossa ja erityisesti kaupunginhallituksessa ovat kaupungin virkamiesten luomat tuttvuus-suhteent liike-elämän vaikuttajiin ja toimijoihin riesa tai hyvä!
Ihmisten, asukkaiden hyvinvoinnin kannalta uudet voimat ihmidsten edustajuna olisivat tarpeen
sai mitään selvää, niin utelit että onko suhteet hyvästä vai pahasta? No. Ei tässä maailmassa ilman suhteita pärjää enää kukaan. Eli: hyvästä on jos ne koituvat yhteiseksi hyväksi. Oman edun tavoittelu onkin asia erikseen sitten. Hei ja sinulle kirjoittaja: ennenkuin painat lähetä-nappulaa, tarkista viestisi oikeellisuus. Kiitos. Enkä nyt tarkoita mitään kielioppia sinänsä, mutta karmeaa lukea tuollaista!
Juopuneiden lukihäiriöisten puolueen.
kaikista porukka tyrkyllä Kotkaan.Luulin jo, että täällä pellen hommat hoitaa monopolina wanhat kymiläiset persuineen.
Mikäli Kymen kulmillakin herätään vapaiksi sekä EU- että demarikomennosta, on syytä ryhtyä tukemaan jo tulevissa kunnallisvaaleissa Itsenäisyyspuolueen ehdokkaita.
Yhteyttä voit ottaa joko Antti Pesonen, Nikinsaarentie 31 62900 Alajärvi puh 0400-565366 tai Kauko Laihanen sp. [email protected]. fi, Kaartinkatu 8 C 25, 53850 Lappeenranta.
...uusi muutosvoima....eheeheeh!