Iltalehden äänestys tänään verkossa

Iltalehti pyytää äänestämään seksikkäimmän ministerin.
Haloo Iltalehti, missä ammattitaito ja -etiikka?
5243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Itse asiassa siitä ei ole niin kauan edes aikaakaan,kun Iltalehti yritti pitää kiinni epämääräisistä puhelintyttöilmoitteluistaan
ja taipui ainoastaan painostuksen edessä.
Nyt on taas hiipinyt puolialaston ns.Iltatyttö
lehteen,ovelasti urheiluosion perään.Tätä on ollut
Iltalehden etiikka aina.

Äänestä

päätöstäni olla ostamatta kyseistä lehteä. Jatkakaa samalla linjalla, niin vieroitusoireet helpottavat.

Äänestä

jotka äänestävät.

Äänestä

Eiköhän hesarikin kohta seuraa perässä jollakin samantyyppisellä kyselyllä? Kilpailu on kovaa ja seksi ja seksisuhteet myyvät hyvin. Onneksi olen jo lehdestä luopunut.

Äänestä
  • kuka pääsee seuraavkasi jutun varjolla tissejä tirkistelemään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaksinaismoraalista kirjoitti:

Iltalehti pyytää äänestämään seksikkäimmän ministerin.
Haloo Iltalehti, missä ammattitaito ja -etiikka?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu