Tapsukka kertoo tässä haastattelussa mm. Jyrki Hämäläisen lempibiisistä.
http://www.iltalehti.fi/nettitv/?27971981
http://www.iltalehti.fi/nettitv/?27971981
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Enpä ole ennen tiennyt, että Tapsalla on rintakarvoja.
Taitaa olla istutettuja. Ei noita viittis näytellä, niin on ruman näköistä kun vanhalla ukolla näkyy rintakarvat.
Kyllä Tapsalla on ollut rintakarvoja aina. Eikä se sitäpaitsi ole mitään ruman näköistä. Tapsan rintakarvat ei ole mikään semmonen epäsiisti ja rehottava karvakasa, joka höröttäisi ja pursuilisi joka suuntaan, vaan on siistin näköinen, kuten koko mies muutenkin.
Siis jopa Tapsukan rintakarvoituksesta sä keksit puolustelemista ;D oot kyllä naurettava.
Täällä repeillään nyt kyllä totaalisesti :D
Tuota....kun olet niin tarkoin katsastanut TK:n rintakarvoituksen(kin) niin mitäpä olet mieltä, käyttäneekö niiden asetteluun hiusvahaa vai joutuneeko peräti viiksivahaa sutimaan pitääkseen haivenet ojennuksessa?
Ja jos on aina ollut rintakarvoitus niin on siinä ollut omituisen näköinen vauva aikanaan. Ihme, ettei ole sirkukseen roudattu näytille.
Hmmmmm......Sun tarvii muutes olla aika vanha käpy jo, jos muistat TK:n vauva-aikaisen rintakarvoituksenkin.
Juu, se varmaan laittaa paplarit niihin villoihinsa kun ovat niin pitkät ja komiat ;D Olis kiva nähdä ne vauvakuvat Tapsukasta, saisi senkin ihmeen nähdä.
Kyllä mä sen tiesin ,että et sä Wanhanrouwan kanssa mitään penaalin terävimpiä kyniä ole, mutt en mä teitäkään sentään noin tyhmäks olis uskonut. Tiedoksi vaan, ettei vauvoilla mitään rintakarvoja kasva. Niin, että se AINA tarkoitti tässätapauksessa nyt lähinnä sitä, että Tapsalla on ollut rintakarvoja nuoresta pitäen, eli siitä lähtien, kun se laulajana tunnetuksi ja julkisuuteen tuli.
Rintakarvat nyt on yleensä sen verran lyhyitä, ettei niihin saa paplareita ja ne pysyy kyllä järjestyksessä ilman hiuslakkoja ja viiksivahojakin.
Sä olet kyllä uskomaton ;D ootko blondi kun kuulostat ihan blondivitsiltä. Ja mistäs sä ne rintakarvat nuoruudesta tiedät vai ootko katsastanut jossain tilanteessa? Harvemmin ne iän myötä edes kasvaa.
Siinäpä teikäläisille pähkäiltävää, että olenko blondi vai enkö ole. Enkä mä mitään oo katsastanut mut jossain Tapsan vanhoissa lehtikuvissa on kans vaan jo näkynyt se rintakarvoitus.
No vaikket olisikaan blondi niin vitsi olet kyllä.
Tapanillahan on kova parran ja karvan kasvu,niinkuin miehellä pitääkin.Kari Tapiollakin on viisi pitkääkarvaa ja niin tainta,että.
Kansan ja Karin karvoja??
Mitä siellä taas hölötät, sun jutuissasi ei taas ole päätä eikä häntää.
Mitenkähän toi Elviksen biisin nimi oikein kirjoitetaan, jonka Tapsa tuossa sanoi? Aattelin vaan ,että jos se oli vaikka YouTubessa, niin oli mukava kuunnella ,että millanen biisi se oikein on.
jota Tapsa varmaankin tarkoitti on Solitaire.
http://youtube.com/watch?v=vTP4xWXafOw&feature=related
Kiitti tuosta linkistä :) Tota biisiä Tapsa varmasti just tarkoitti.
Täälläpä on saatu aikamoinen kahina aikaiseksi rintakarvoitukseen tms. liittyen.
Jotkut ei tykkää, mutta minä kyllä tykkään, kun miehellä on rintakarvoja. Ne on sexyt! Mikään pakko niitä ei ole olla, mutta eipase haittaa vaikka niitä olisikin :o)
Tapani Kansa on muutenkin hyvän näköinen ja charmikas aikuinen mies.
Onko Tapsa pöhnässä tuossa haastattelussa, kun niin heiluu ?