Rachel Kauppila - vuoden turhin julkkis?

4264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eiköhän kaikki unohdeta nämä turhat julkkikset.

Äänestä
  • kun se onsaanut ne monisteensa (kaksosensa) niin eiköhän taas ala painokoneet tutista ja suoltaa lööppejä Rachelin ja Ameriikan pojan natiaisista.

    Äänestä

Eiks tää oo se Tukiaisen BESTIS?

Äänestä

Vuoden 1994 turhimmaksi julkkikseksi valittiin aikoinaan Ilkka kanerva, ja ihan oikea valinta oli silloinkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bree -77 kirjoitti:

http://www.hymy.fi/juorut/rachel-kauppila-vuoden-2007-turhin-julkkis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu