Caapista ulos

Häpeä on jos et aja omia oikeuksiasi, ja myös saata tekijöitä oikeuden eteen.
Varsinkin näillä uskovilla luulisi olevan selkärankaa lähteä ajamaan oikeuksiaan, ihme rikollisten hyysäilyä jollei meinaa ilmotusta tehdä.

Ei todellakaan oo häpeä se jos tulee jymäytetyks, kelle vaan voi tapahtua tavalla tai toisella.
2653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei tullut kellekkään yllätyksenä, tosin minäkin kuvittelin, että sätkii pari vuotta vielä, ponzit yleensä kestää 10 vuotta.

Ylälinja H & R 40 pedofiiliä, ryssi koko jutun.
Leveilivät vielä kaikille Pattayalla...paska

Äänestä
  • poikki, kun ylälinjalaiset elostelivat pikku poikien kanssa liian näkyvästi ja leveilivät rahoillaan. Nyt on totinen paikka, kun rahan tulo on loppu ja norjan pojat vei kuitenkin leijonan osan.
    Alkaa perse kuumottamaan, kun viisumin voimassaoloaika lähenee ja rahat loppuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Capitalaiset kirjoitti:

Häpeä on jos et aja omia oikeuksiasi, ja myös saata tekijöitä oikeuden eteen.
Varsinkin näillä uskovilla luulisi olevan selkärankaa lähteä ajamaan oikeuksiaan, ihme rikollisten hyysäilyä jollei meinaa ilmotusta tehdä.

Ei todellakaan oo häpeä se jos tulee jymäytetyks, kelle vaan voi tapahtua tavalla tai toisella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu