En voi vieläkään uskoa sitä todeksi!
Paris oli täällä!
4
931
Vastaukset
- --Kukatietää--
Tavistyttö, ei koskaan ole tehnyt mitään mainittavaa. On ainoastaan rikkaan miehen huorahtava tytär ei yhtään mitään itsessään!
Kaiken lisäksi Paris on todella ruma. vartalo mitään sanomaton tuikku. Nenä todella ruma ja leukaperät kuin miehellä. Jalat ovat rumat ja isot (koko 44?). Sormien nivelet isot kuin reuman raiskaamat. Pukeutuu mauttomasti joko neuvostomallisiin verkkareihin tai sitten huoramaisesti. Näyttää niissä rumissa kekkosaurinkolaseissaan idiootilta.
Jos Parisin näköinen nainen tulee kaupassa vastaan niin mitään huomiota häneen ei todelakaan kiinnittäisi, ehkä voisi vain todeta, että olipa ruman ja mitäänsanomattoman näköinen horo.- Paris 4ever
Mutta onneksi Sinä, rakas ystäväni olet itse herra(?) Täydellisyys. Olet keskiluokkaisen perheen vesa. Vartalosi on täydellinen. Nenäsi on täydellinen, leuastasi puhumattakaan. Jalkasi ovat juuri sopivan kokoiset, kuin myös sormesi. Pukeudut aina asiallisesti, etkä koskaan näytä idiootilta.
- .......
Paris 4ever kirjoitti:
Mutta onneksi Sinä, rakas ystäväni olet itse herra(?) Täydellisyys. Olet keskiluokkaisen perheen vesa. Vartalosi on täydellinen. Nenäsi on täydellinen, leuastasi puhumattakaan. Jalkasi ovat juuri sopivan kokoiset, kuin myös sormesi. Pukeudut aina asiallisesti, etkä koskaan näytä idiootilta.
.....ansainnut varallisuuteni ja omaisuuteni omalla työlläni, en perimällä tai muita huoraamalla.
Parisin kaltaisia tyhjäpäitä on maailma täynnä. Perijältä tai kuninkaalliselta ei paljoa vaadita kun kultalusikka on suussa, ei heissä ole mitään ihailtavaa. Parisin isän-isää voi ihailla, hän loi tyhjästä mittavan omaisuuden.
Sama se miten Paris pukeutuu, tavallista tavalliseman näköinen hän on ja kauniipia tyttöjä on kadut täynnä. - Paris 4ever
....... kirjoitti:
.....ansainnut varallisuuteni ja omaisuuteni omalla työlläni, en perimällä tai muita huoraamalla.
Parisin kaltaisia tyhjäpäitä on maailma täynnä. Perijältä tai kuninkaalliselta ei paljoa vaadita kun kultalusikka on suussa, ei heissä ole mitään ihailtavaa. Parisin isän-isää voi ihailla, hän loi tyhjästä mittavan omaisuuden.
Sama se miten Paris pukeutuu, tavallista tavalliseman näköinen hän on ja kauniipia tyttöjä on kadut täynnä.Olet varmasti ylpeä siitä, että olet oikein omalla työlläsi varallisuutesi ja omaisuutesi ansainnut, etkä penniäkään/senttiäkään ole perinyt saati huorannut. Olet varmasti ylpeä siitä?
Jospa kuitenkin tarkistat sanakirjasta mitä se huoraaminen tarkoittaa. Tunnet varmaan myös Parisin henkilökohtaisesti, kun hänestä noin paljon tiedät. Samoin olet varmasti perehtynyt äärimmäisen tarkkaan Euroopan kuninkaallisten asioihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai949217Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki564819Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414511Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit532833Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001546- 401336
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441276Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641232Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota421202Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1691154