Belgialainen sanomalehti La Libre Belgique kertoo, että Bryssel muuttuu muslimienemmistöiseksi seuraavan kahdenkymmenenvuoden aikana!
Tätäkä me haluamme? Se ainoa yhteiskuntajärjestyksen muoto, joka maailmassa on kyennyt vaurautta ja hyvinvointia tuottamaan, on vaarassa tuhoutua! Ei kannata tuntea vahingoniloa; Mitäs me prysseleistä. On muistettava, että Suomessakin islamilainen nimi Mohammed, eri variaatioineen on jo nyt nimilistan kärkisijoilla!
Kansan täytyy herätä ja sanoa jyrkkä EI; nykyiselle itseinhoiselle monikultturistamispolitiikalle!
Muuten nahkurin orsilla tavataan!
Bryssel muslimien haltuun
4
187
Vastaukset
- pikku olavi taas
vapisee fopioittensa kanssa. Et sitten ole huomannut vieläkään että sks.n polvihousu poikien jutut ei paljoa hetkauta oikeaa suomalaista.
- En ole
politiikassa nähnyt toista niin lapsellista ja itserakasta tyyppiä, kuin Ola.
Todellisten asioiden hoito vaatii paljon aikaa, mutta tämä "hirviö" viettää aikaansa nettiin kirjoitellen. minusta se on nyt jo muslimienemmistöinen.
- Ari Laakso
Freddyllä varmaankin asiaan on paras "näppituntuma".
Tuskin sielläkään tiedetään laittomasti maassa olevien määrää, joten sitä tuskin laskelmissa on huomioon otettu.
Surullista on että yksi eurooppalaisen kulttuurin ydinalue rapautuu hiljalleen. Syy on yksinomaan belgialaisissa itsessään. Valitettavasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1512496Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637