ihailustumisestani. Tunteeni haihtuivat kuin hiki Saharaan. Olet minun silmissäni nyt vain yksi seksihullu hölmö tuhansien muiden joukossa.
Kyynel pakkaa silmään, mutta pian se kuivuu. Unohdan pian, että olet olemassa. Olen ollut ääliö, mutta sinä olet ääliömpi. Katson syrjään, jos vielä joskus kohtaamme.
Kyynel pakkaa silmään, mutta pian se kuivuu. Unohdan pian, että olet olemassa. Olen ollut ääliö, mutta sinä olet ääliömpi. Katson syrjään, jos vielä joskus kohtaamme.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Miten sinä noin , ehkä textarit vielä löytävät
povesi sopukoihin. Vaihda rillisi hieman tasokkaampiin, näyttävät pikkulasten halpiksilta
huoria. Tai rouva Kätöstä.
seksiä? Sinun kanssasiko? Olet siis varmaan nainen? Tai sanoisinko nuori tyttö? Aika suuri osa ihmiskuntaa tuntuu tykkäävän seksistä. Jos niin ei olisi, et sinäkään täällä olisi. Millainen on seksihullu?
takaisin. Mutta en osaa muuta nyt. Pitäisi kai tehdä jotain fyysistä. Nostaa painoja tai jotain.
Sellainen on seksihullu, joka ei osaa kuunnella, kun toisella olisi asiaa, vaan käy käsiksi kuin jokin idiootti. Ei minulla seksiä vastaan ole mitään. kaikella on paikkansa. Mutta joskus haluaisin keskustella. Pystyasennossa!! En halua tuntea olevani joku likainen limppu, jota käytetään rutiininomaisesti. Olen ihminen!! Tai haluan olla. En oikein tiedä mikä olen tällä hetkellä. Olen räjähtämäisilläni.
keskustelevat jälkeenpäin. Tai pitävät seksiä kommunikointina. Ei kaikki ole niin puheliaita. Ei se silti välttämättä kai tarkoita ettei mies välitä. Tai mistäpä minä tiedän teistä. Et kerro kovin paljon. Ajattelin vaan omia kokemuksiani.
Monilla pareilla on paremminkin se vika, että seksi jää pois, koska siitä on tullut niin tylsää ja tavanomaista.
tämäkin. Ylireagoin. Mutta olin todella pettynyt. Kun on alkanut tuntea toista kohtaan jotain todelloa kaunista, ja sitten tajuaa, että toinen ei ole kiinnostunut kuin yhdestä asiasta, ja mieluummin niin monen kanssa kuin mahdollista...
Olen ilkeä, kun suutun. Mutta olen paljon pehmentynyt vuosien myötä. Suurimman osan aikaa olen oma rakastava itseni.