tältä saitilta mielellään nopeasti!
Kiitos!
ps. Sosialistien läjät saa poistaa myös tai siirtää sossusivuille!
Kiitos!
ps. Sosialistien läjät saa poistaa myös tai siirtää sossusivuille!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sheriffin lähdön jälkeenhän nuo "käännyttäjät" aktivoituivat oikein kunnolla.
Ylläpito poistaa huomattavasti hitaammalla (jos poistaa ollenkaan) noita ja sen varaan nuo kai laskenevatkin. Mitähän oikein luulevat täällä saavuttavansa?? Pelastettuja sieluja???
Samalla voisi kyllä poistaa lopullisesti nuo ernestot, sonnit sun muut räkänokkalirupäät.
ovat yrittäneet käännyttää Keskustalaisia jo vuosi kaudet SDP-kirkon jäseniksi, mutta huonolla menestyksellä. Paskat ovat saaneet palkakseen, kun keinoina ovat käyttäneet pilkkakirveitä, ivaa, kaunaa ja katkeruutta (etenkin viimeisimmän vaalitappionsa jälkeen).
Taitaa tuo ko. uskonnollinen käännyttäjä olla vielä sen verran uusi tällä palstalla, jotta ei tiedä vielä, että käännyttäminen täällä on täysin mahdotonta.
Uusi-Ukki ja KapiKorhonen löysivät Jumalan pääsiäisenä peräti kiistellen siitä kumpi on hartaampi uskovainen. Olisivatpa jo Jumalan avulla parantuneet sosialismistaan. No ei kaikke kerralla voi vaatia yläkerran Herraltakaan.
Itkettää :´(
ja vielä kerran Aamen! :)
ja heti!!
Mitään epämääräistä uskonnollista sontaa ei saitilla suvaita!