Onko totta

että sivut ovat olleet auki tänään tunnin verran?
71203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Pe/La välisenä yönä olivat.

Aivan uusi ulkoasu, kohta rokkaa!!

Äänestä

Tietääkseni sivut avautuvat 1.4. ja olivat puolen tunnin verran auki. Hätäisimmät capitalistit ehtivät tallettaa pari sataatuhatta lisää rahaa kunnes sivut taas katosivat huitsin nevadaan.... Onneksi sijoitukset kasvavat korkoa päivä päivältä. Ens vuonna kiva tili odottomassa jos vain sivut ovat palaneet siihen mennessä. Mut ajatteleppa 10 tai 20 vuoden päästä? Silloin stiä rahaa vasta onkin et jos 50 miljoonaa kasvaa korka 400% vaikka vuodessa niin siellä on kohta miljardeja nostettavissa?

Hyvää kannattaa odottaakin.

Äänestä
  • Kannattaa huomioida vielä että korkoa korolle... Siellä on kohta enemmän rahaa kuin koko maailmassa! Jokainen meistä on kohta pieni roope ankka.

    Äänestä

  • kun seuraavan kerran aukee tunniksi, noeimmat kerkee sijoittaa lisää ... voi vittu anna mun kaikki kestää ootte työ kyl varsinaisen kovakallosta porukkaa ettekö tosiaan voi mennä kysyy joltain sijoitusneuvojalta neuvoo .... minä luulen että teihin on iskeny joku capitalismi riippuvuus pahemman kerran

    Äänestä

0N!

Äänestä
  • tuntuu WC-kulttilaisissa riittävän!

    Äänestä

vilkkuu kun sait tukkapollyä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Capi kirjoitti:

että sivut ovat olleet auki tänään tunnin verran?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu