adressi

3125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vanhanen tuki Kanervaa vielä silloin kun kokoomus oli jo hylännyt ,HÄVETKÄÄ

Äänestä

vaihtoon kansallisrauhan turvaamiseksi.
Pääministeri kohta valitsee yhtenäisen toisiaan
tukevan ministeriön jossa ei ilman valtuuksia ja
laillista perustetta ministeriä eroteta.
Joidenkin ministerien ura voi jäädä lyhyeksi.
Jos puheet Vanhasen eroamisesta jatkuvat niin ennen
kuin hän eroaa hän todennäköisesti hajoittaa hallituksen kansa etua ajatellen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eroa vaaditaan kirjoitti:

http://www.adressit.com/vanhasen-erottava

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu