Kertokaas mulle...

moi kaikki!!! ostin shettikselleni apteekista Bisolvon nimistä yskänlääkettä kun sitä täällä suositeltiin ja nyt kysyisinkin teiltä että kuinka paljon sitä sille antaisin kerralla ja kuinka monta kertaa päivässä?
1274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..ehdottomasti soittaa eläinlääkärille ja kysyä sopiva annostus pollellesi, jos lääkkeessä ei ole annostusohjetta!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätietoinen kirjoitti:

moi kaikki!!! ostin shettikselleni apteekista Bisolvon nimistä yskänlääkettä kun sitä täällä suositeltiin ja nyt kysyisinkin teiltä että kuinka paljon sitä sille antaisin kerralla ja kuinka monta kertaa päivässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu