Hieno maali Kärpiltä. Kyllä Buckler osaa.
Hyvällä on aina myös tuuria!
Vitun Espoon apinat! Mitäs teloitte Mikkolan!
Hyvällä on aina myös tuuria!
Vitun Espoon apinat! Mitäs teloitte Mikkolan!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
sit on vuorossa Hyvönen.
Ja tuuri ei tosiaankaan ole hyvyyttä. Vitun pelle!
toiset pelaa ringetteä ja toiset lätkää, rotta-pesonen sut saadaan vielä!
Blues faneja alkaa kaatua! Pesonen on jo Pohjois-suomen kansallisaarre joten tiedät mitä hänen telomisestaan seuraa, vitun espoolainen apina!
Kärppäfanien bussi joutuu paluumatkalla "onnettomuuteen".
jotka katkovat poroilta siemenjohtimet hampaillaan. Mikäli tarve vaatii Oulussa on jo muutama jänkhämies valmiina operoimaan myös muutaman espoolaisfanin. Että kastraation uhalla
näitä meidän suojattejamme loukkaatte. Rangaistus on kova!
ja maalikin oli upea, mutta Mikkolan loukkaantumiseen johtanutta taklausta ei pidä pitää tahallisena. Ja ainakin veikkauksen listoilla ottelu oli Blues-Kärpät! Ei Apinat-Kärpät. Hyvillä on aina tuuria, joskus jopa moukantuuria!
tänään kärpät ilmoittaa mikkolan kauden ja uran olevan paketissa, huomenna bluesille pelikiellot ja keskiviikkona mikkola kaukalossa. näinhän se aikaisemminkin on mennyt. mieluummin apina ku rotta.