Ajastettu Varmuuskopio??

Kertokaa mistä löytyy hyvät ohjeet Windows 98 ajastettuun vai ajoitettuun, no oli kumpi tahansa varmuuskopiointiin! Onko ollu lehdissä (esim. kompuutterissa)? Netistä yritin ettiä huonolla menestyksellä!
Pikaisia vastauksia odotellessa!!
3260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei se ollu kompuutterissa, ohje löytyy Cosmosta! Laita munakello soimaan tyynysi alle niin heräät, kun on aika laittaa varmuuskopsut hyrräämään..

Äänestä
  • niinhän ne blondit tekee, niillä kun on aina munat mielessä ja varmuuskopioista tuskin on kuullukaan!

    Äänestä

Tuotekehittely on ollut niin kaukaa viisas, että varmuuskopiointi on ajastettu automaattisesti; sitä ei tarvitse erikseen ajastaa. Varmuuskopio tehdään kerran kuukaudessa, sinullekin. Toiminnon voi perua jos ei halua kopiota. Nykyään myös jo aloitetun varmuuskopioinnin voi deletata, jos kaduttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sisko kirjoitti:

Kertokaa mistä löytyy hyvät ohjeet Windows 98 ajastettuun vai ajoitettuun, no oli kumpi tahansa varmuuskopiointiin! Onko ollu lehdissä (esim. kompuutterissa)? Netistä yritin ettiä huonolla menestyksellä!
Pikaisia vastauksia odotellessa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu