voittaa tänään kuten eilenkin 3-2. Se ero eiliseen ettei jatkoaikaa tarvita, vaan voitto tulee jo varsinaisella peliajalla:))
Blues
bluu..
2
315
Vastaukset
- Täysin oikeassa
Mut numerot tulevat olemaan Bluesille 6 - 0 ja seuraavat kaksi peliä menevät lähes samoin lukemin. Kärpät on täysin vastaantulija.
- KärppäFani.
..kaikkia rahojasi tulosveikkaukseen tuolle tulokselle ja jos sen teit niin kyllä sapettaa lujasti.
Mutta voit vielä pelastaa itsesi kun lainaat naapurilta rahaa ja sijoitat sen saman tuloksen ja kotivoitolle ensi lauantaina niin voitat takaisin no eihän se kerroin kyllä häävi ole mutta kuitenkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla5571848Hotellille löytyi ostaja....
Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,18907- 84883
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k101806Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai50729Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki2727- 63715
- 68695
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?74648- 65543