Kertokaapas mikä tää Natures Own on?
Natures Own
Rahaa helpolla?
91833
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Huijari vm yritys. Älä missään elämän vaiheessa sotkeudu ko. firmaan.
Natures Own on yrittäjyyttä ja siihen tarvitaan hieman oikeanlaista yrittäjäasennetta. (joillekkin kaikki yrittäjyys on myrkkyä).
Jos kiinnostaa ota yhteyttä sähköpostin välityksellä. Infotilaisuuksia tasaiseen tahtiin ainakin Lahden lähettyvillä.
Mitä tämä sitten on? Ehkä vaikea sanoa lyhyesti... Samalla rahalla, minkä kannat Prismaan tai Citymarkettiin ostaessasi pesuaineita, shamppoita,ym tuotteita, tilaatkin pesuaineet yms. postimyynnistä ja suosittelet ideaa muillekin. Samalla saattaa päästä pienille ansioillekkin. Tätä homma oikeastaan on. Kysy sähköpostin välityksillä lisää, tai tule infotilaisuuksiin
Samalla rahalla kun ostat natures ownsista pesuaineita saat citymarketista ja prismasta viisinkertaisen määrän tavaraa!
Hmmm... Ei taida olla totta tuo viittaus Natures Ownin hintoihin. Tässä pari hintaa:
Deodorant miehille 70 ml 4.90 € alv.
Lady Shave Gel 250 ml 3.70 € alv.
Saattaapi jopa käydä niin, että kun on mukana oikealla asenteella ja yrittäjähengellä, niin saa bonusta joka minimissään korvaa sinulle kuukauden ostot.
Hintaesimerkki II (olettaen että saat bonusta n. 75 € kuukaudessa ja tilaat tuotteita n. 75 € kuukaudessa): Deodorant miehille 70 ml 0.00 alv. € Lady Shave Gel 250 ml 0.00 alv. €
(tuloista maksetaan tietty verot).
Ei tämä kaikille sovi ja kaikki ei ole tästä kiinnostuneita. Jokainen joka lähtee mukaan perustelee itselleen miksi lähtee mukaan, ja jokainen joka ei lähde mukaan perustelee itselleen miksi ei lähde. Perusteita löytyy...
Ruotsalaisilla oli varmaan hyvät perusteet ja esimerkit, kun eivät aikoinaan ostaneet Nokiaa itselleen.
"Ruotsalaisilla oli varmaan hyvät perusteet ja esimerkit, kun eivät aikoinaan ostaneet Nokiaa itselleen. "
Ai näinkö "infotilaisuuksissa" nykyään puhutaan?
Heh heh.
[email protected] on siis sähköpostiosoitteeni...
OOn lukent jotenkin se on myös mukana P
GO.ssa jonka kanssa ihmisillä vaikeuksia joten ota selvää ennekun teet ratkasuja..Monessa kohtaa lukee PGO.sta.Itte teen tosi mielenkiintosta ja REHELLISTÄ työtä joka on myös itsenäistä mutta turvallista oon olt 3v.mukana!
Nature'sOwn ei oo PGOnessa mukana enää, vaan myi pois osuutensa koko firmasta. On kyllä toiminut PGOnen kanssa lankapuhelin jutuissa esim. ruotsissa, mutta ei ole osallisena tähän GSM-pelleilyyn.
Ihan on ollut ok oloinen firma, mukana oon ollut kuutisen kuukautta. Ei valittamista, ja tuotteet on hyviä.
TÄÄ HOMMA KUSEE! ÄLÄ LIITY SIIHEN!!!