Vanhasen Tekstarit julki

Ruotsissa julkaistu vanhasen perversit tekstarit. ne lievimmät 20 kpl...

Jos Ile lähti, on Vanhasen nyt kanssa lähdettävä!
41862
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Koita nyt keskittyä johonkin muuhunkin.
VAikka muuttolintuja katseleen.

Äänestä
  • paskanna housuusi idiootti vanhanen salmonellakullin
    käyttäjä oletkohan homo ota lääkkeesi ja käy

    Äänestä

Olen samaa mieltä, jos Ilkka Kanerva joutui eroamaan tekstiviestien takia niin miksi ei Matti Vanhanen?
Onko totta että Matti Vanhasen oikeudenkäyntikulut Susan Ruususta vastaan maksaa Suomen valtio eli me veronmaksajat?!

Äänestä
  • Suomen kansa vain kärsii median yksityisasioiden mässäilyistä! Mitä hyötyä siitä on että yksityiset viestit tuodaan julki ja media pakottaa HYVÄN ulkoministerin ja nyt ehkä jopa pääministerin astumaan alas!? Totuus on että kaikki joskus tällaisia viestejä lähettelee. Astukaa kaikki alas viroistanne!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eroa Bukaaa kirjoitti:

Ruotsissa julkaistu vanhasen perversit tekstarit. ne lievimmät 20 kpl...

Jos Ile lähti, on Vanhasen nyt kanssa lähdettävä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu