Hyvä kun tulee kesä pääsee taas vaatteissa uimaan se tuntuu niin kivalta alkaa heti seisoa, mikä parempi kun pukeutua farkkuihin, farkkupaitaan ja lenkkareihin ja pulahtaa veteen AAH IHANAA.
vaatteiden kastelu
t25
82544
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Eilen oli märät vaatteet kun kävin ojassa kahlaamassa. Kastauduin munia myöten kylmässä vedessä ja tuntui hyvältä. Päällä oli verkkapuku ja
villasukkahousut villasukat ja saappaat.
Kävin juuri aamusuihkussa juuri tässä varustuksessa, eli farkut ja farkkupaita. Lenkkareita ei nyt ollut. Kylläpä tuntui taas mukavalta kun vesi valui pitkin lahkeita ja farkut alkoi kiiltää märkänä. Märät farkut, YES!
Sain eilen tilaamani uudet Levikset. Ne olivat odotettua tiukemmat ja jouduin menemään ne päällä suihkuun, jotta vähän venyisivät.
Nyt ne sopivat hyvin. Ihanaa kun tulee kesä ja voi kuumana kesäpäivänä käydä suihkussa farkut jalassa ja antaa niiden kuivua päällä. Mukavaa viilennystä helteiseen päivään.
Käväisin tänään uusien farkkujen kanssa uudelleen suihkussa. Ja ne kuivuvat nyt jalassani.
Joskus nuorempana yllyttivät kesällä järveen vaatteet päällä, tietenkin menin. Reilusti maksoivat vetonsa, itse kiihotuin tilanteesta.
Mitkä Lewikset sulla on?Oletko koskaan harrastanut seksiä farkut jalassa?
Nämä uudet on Levi's 571 slim fit (todella tiukat). Edelliset on 473 skinny fit.
Seksiä, lähinnä kiihkeää esileikkiä on tullut harrastettua monesti farkut jalassa. Yhdynnän aikana toki ilman ;)
nainen joka tykkää kastella vaatteensa, onko teitä enemmänkin tahtoo tutustua vai ootko ees nainen, kumminki mies?
kotibileissä hame päällä ( tietysti myös muut vaatteet mutta ei kenkiä) kun lupasivat maksaa 50€, en tosin saanut rahoja .