Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Oma mummo...

Hei! Olen 16v poika ja tykkään omasta mummostani.. onko tämä normaalia? Aina kun menen niillä käymään niin haistelen hänen likaisia kalsatreita... Ne haisevat pissalle ja kakalle mutta ei se haittaa
1799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

monet muutkin nuoret haistelee mummonsa alkkareita.Siinä ei todellakaan ole mitään epänormaalia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jugi kirjoitti:

Hei! Olen 16v poika ja tykkään omasta mummostani.. onko tämä normaalia? Aina kun menen niillä käymään niin haistelen hänen likaisia kalsatreita... Ne haisevat pissalle ja kakalle mutta ei se haittaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu