Jäätteenmäki

Jäätteenmäki takaisin. Nyt kepulaiset loppu tukiaiset.
2101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kepu on kusessa. Ei sieltä taida löytyä rehellisiä, oikeamielisiä ja sivistyneitä yhden yhtä!

Äänestä

Nyt joku hullu huutaa edellistä (rikollista) pääministeriä hätiin!

Eikö tässä ole likapyykkiä ilman valehtelevaa akkaakin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oletko valmis kirjoitti:

Jäätteenmäki takaisin. Nyt kepulaiset loppu tukiaiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu