hetero

matti on kunnon hetero, ei mikään hintti.
3123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tiesin ennestäänkin, että älykkäillä ihmisillä on yleensä myös hyvä seksielämä. Olen iloinen pääministerimme puolesta.
Hänen kannattaisi nyt vaan vastailla ilkeämielisiin kyselyihin, että pitää suuressa arvossa miehen ja naisen välisen suhteen, pitää sitä suurena rikkautena ja että tähtää hyvään parisuhteeseen, missä toteutuu henkinen ja fyysinen yhteys.

Äänestä
  • pääministeri halveksii yksihuoltajia ja pitää niitä ilotyttöinä kun seksin ostaminen on kielletty suomessa.

    Äänestä

  • parisuhde kirjoitti:

    pääministeri halveksii yksihuoltajia ja pitää niitä ilotyttöinä kun seksin ostaminen on kielletty suomessa.

    yksinhuotaja ole ihminen??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lähettiläs kirjoitti:

matti on kunnon hetero, ei mikään hintti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu