häkämies?

häkämies on sen oloinen äijä että myis vanhan äitinsäkin! jos oma etu vaatis! muutenkin kieron näköinen ukko! miten yhteen puolueeseen onkin kasautunut noin monta kyrpää on katainen,kanerva,jaskari ja kaiken huipuksi tämä venäjä,venäjä,venäjä mies!! hoh hoijjaa on siinä meillä politiikkoja!!???
5108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Stubb??

Sen tilalle pitää nyt ainakin saada eduskunnasta nolon epäreilusti pudonut halosen nyökyttäjä-jouko bakman!?

Äänestä
  • niin tosiaan unohdin tämän svedu juppi pellen!

    Äänestä

tuolla venäjällä.kuinkahan se kehtasi tuon edes mennä eikö häkämies pelännyt että ruokaillessa voisi saada myrkkyä..kun arvostelee venäjää tuolla toisella puolella merta.

Äänestä

Monitaiturin rikoksissa.

Äänestä
  • miksi kaikki rikolliset edustaa kokoomusta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


omituinen höpöttäjä kirjoitti:

häkämies on sen oloinen äijä että myis vanhan äitinsäkin! jos oma etu vaatis! muutenkin kieron näköinen ukko! miten yhteen puolueeseen onkin kasautunut noin monta kyrpää on katainen,kanerva,jaskari ja kaiken huipuksi tämä venäjä,venäjä,venäjä mies!! hoh hoijjaa on siinä meillä politiikkoja!!???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu