Tää palsta on verrattavissa

Täällä luetaan ja kommendoitaan vain kaikkein naurettavimpiin ja tyhminpiä asioihin. Asia tekstit saa olla rauhassa.
3290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no eiks kukaa vastan sun juttuihis? ei ketää voi pakottaa leikkimää kanssaa

Äänestä

Kun postilaatikkoon tipahtaa kerta viikkoon 7päivääja, kerrankuussa Hymy myös kerrankuussa rikollisten Ammattiyhdistyslehti "Alibi".Sinä vaadit nyt liikaa!

Äänestä

Suomessa myy eniten skandaalit. Ja samdaalit. Minkäs sille voi jos kansa haluaa lukea toisten ahdingosta saadakseen omalle egolle pönkitystä...
Pakko nyt myöntää että Kotkan (entisen kotikaupunkini) tapahtumat ovat saaneet minutkin tänne vakoilemaan... Tää kyllä on eka mihin kommentoin :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seiska lehteen kirjoitti:

Täällä luetaan ja kommendoitaan vain kaikkein naurettavimpiin ja tyhminpiä asioihin. Asia tekstit saa olla rauhassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu