Oppositio:

MENNYTTÄ!

Eroa nyt hyvä ihminen!
kohta pellen mainetta ei saa pois edes k.........
375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

valehtelijoiden ministeri

Äänestä
  • JOS SE EDES MIES ON!

    Hamekangas kansan rahoilla olisi paikallaan!

    Äänestä

  • HUUUUBS' kirjoitti:

    JOS SE EDES MIES ON!

    Hamekangas kansan rahoilla olisi paikallaan!

    Aika hyypiömäistä tekstiä.Pääministeriltä..Kun Masa panee,siinä on munatkin tiellä..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vanhasen uskottavuus . kirjoitti:

MENNYTTÄ!

Eroa nyt hyvä ihminen!
kohta pellen mainetta ei saa pois edes k.........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu