Tuosta Vanhasen erosta mitä ei osaa sitäkään.

Mä meiän mattina osin ottanu jo ritolat, mut Britannian Kuninkaallisten sokerijuurikaspeltoteuet on tärkeintä hoita ensin!

Suomen kansa, heh hhehehehehheheheehhehehehee, täyspöilijiä!
3198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

muuallekkin kuin Venäjälle, Tämä pölijä kansa ei tartte edes 10 000:lle asunnottomalle kattoo pään päälle, pääasia, että Moskovan kupolien kultaus ei pääse happanee.

Äänestä
  • Eihä ne 10 000 oo tähänkää asti tarv innu mitää ja miljoona köyhääkä ei tarvi mitää!

    Äänestä

näpyttlen vaan jonkun numeron niin verovaroista lähtee vaikka 1000 0000 euroa, eihä se oo puntina paljo mitää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Meitin palvelin ei oo teiti... kirjoitti:

Mä meiän mattina osin ottanu jo ritolat, mut Britannian Kuninkaallisten sokerijuurikaspeltoteuet on tärkeintä hoita ensin!

Suomen kansa, heh hhehehehehheheheehhehehehee, täyspöilijiä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu