Missä olitte silloin,

yksimielisesti puheenjohtajaksi?

Nämä kirjoittelijat eivät ole Perussuomalaisia.

Erään kirjoittajan kohdalla täytyy todeta, että mielenterveys on pahasti pettänyt.
8181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Perussuomalaisethan osoittaa paremmuutensa vanhoihin puolueisiin nähden juuri siinä, ettei puolueessamme suvaita minkäänlaista oppositiota tai edes keskustelua puolueen linjasta. Timo Soini saa käydä sitä keskustelua vaikka oman päänsä sisällä, mitä se meille kuuluu mitä PS kannattaa tai vastustaa, ei tässä siksi mukana olla. Me rehdit persut keskitymme kenttätyöhön Soinin puolesta, ja muuta emme toivo kuin joulukortin kerran vuodessa. Mutta ilmankin kyllä pärjätään.

Äänestä
  • tunnistavat sinut. Olet surkimus.

    Äänestä

eikä meitä kuunneltu

Äänestä

Kun mm. Saarakkalan, Oinosen ja Sandvikin kiitospuheet kirjoitettiin valmiiksi viikko ennen Oulun kokousta? Luuletko todellakin päättäneesi jostain? Ääliö.

Äänestä
  • se viljelee solvauksia, koska jokainen osaa kirjoittaa ääliön. Siinä ei henkisiä pääomia tarvita.

    Äänestä

  • on järjenvastainen ja mielikuvituksesi on saanut sinussa vallan. Ei kukaan tiedä kokouspäätöksistä etukäteen. Meidän puoluekokous on satabrosenttisesti demokraattinen. Jokaisella jäsenellä on puhe-ja äänestys oikeus. Jokaisella on myös oikeus esittää haluamaansa henkilöä mihin tahansa puolueen tehtävään.

    Äänestä

  • sitä enemmän kirjoitti:

    se viljelee solvauksia, koska jokainen osaa kirjoittaa ääliön. Siinä ei henkisiä pääomia tarvita.

    Tuo oli eräs soinin viljelemistä perse -sanoista. Eikö ollutkin kaunista?

    Äänestä

  • seles kirjoitti:

    on järjenvastainen ja mielikuvituksesi on saanut sinussa vallan. Ei kukaan tiedä kokouspäätöksistä etukäteen. Meidän puoluekokous on satabrosenttisesti demokraattinen. Jokaisella jäsenellä on puhe-ja äänestys oikeus. Jokaisella on myös oikeus esittää haluamaansa henkilöä mihin tahansa puolueen tehtävään.

    Etelä-Pohjanmaan miesten kanssa. He paljastivat kaiken. Karmeaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun Timo valittiin kirjoitti:

yksimielisesti puheenjohtajaksi?

Nämä kirjoittelijat eivät ole Perussuomalaisia.

Erään kirjoittajan kohdalla täytyy todeta, että mielenterveys on pahasti pettänyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu