Punikkeja Ranskassa ja Saksassa!

Saksan ja Ranskan punikit jättävät Pekingin kisojen avajaiset väliin. Onneksi Matti Vanhanen tietää paremmin, että Tiibetin lahtareita on tuettava yhdessä Ameriikan Puskan kanssa!
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kepulaiset ovat tottuneet nuolemaan kommunistien persettä. Kekkonen, Karjalainen, Uusitalo, Väyrynen, Vanhanen... Nimiä loputtomasti

Äänestä
  • on enää maailmassa jäljellä, niin eikös meidän Nati-nati Mattimme mene vielä lipomaan sen persittä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joka puolella kirjoitti:

Saksan ja Ranskan punikit jättävät Pekingin kisojen avajaiset väliin. Onneksi Matti Vanhanen tietää paremmin, että Tiibetin lahtareita on tuettava yhdessä Ameriikan Puskan kanssa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu