Mahdi-armeija voittaa Irakissa

Kyllä nyt Irakin miehitysarmeijalla tulee
hätäpaskat housuihin,sillä al Sadrin johtama
Mahdi-armeija on aloittanut täysimittaisen sodan
imperialisteja vastaan.
4147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

KUOLEMA IMPERIALISMILLE!!!

Äänestä
  • Todellisuudessa Bushin johtama roskajoukko
    on jo niin sekasortoisessa tilanteessa Irakissa,
    että Mugtada al Sadrin sotajoukko lyö sen vuoden sisällä.

    Äänestä

se on oikein!

Äänestä

Taitaa palstan muslimipienokaiset olla liian pitkällä viikonloppuvapaalla, kuten lapselliset juttunne osoittavat. Nyt järki käteen tai maasta ulos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


materialisti kirjoitti:

Kyllä nyt Irakin miehitysarmeijalla tulee
hätäpaskat housuihin,sillä al Sadrin johtama
Mahdi-armeija on aloittanut täysimittaisen sodan
imperialisteja vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu