miksi naiset pelkää minua? Joka paikassa välttelevät ja ovat vaivaantuneita. Alexis Amore ei pelännyt. Tanssijat ei koskaan ole, esiintyvät työkseen. Voi edes katsella
esitykset on kaikki
mitä saa...
4426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jos käy kattelees jotai Alexis Amorea, kertoo vaan siittä, että olet tooodella huono naisten kanssa solmimaan normaalia suhdetta. Esiinnellistät naisen, kun käyt kattelees jotai horop****ttä, joka maksusta tekee mitä vaan!
Normaali nainen ei suostuisi moiseen ja haluaa että mies arvostaa ja kunnnioittaa.
ah kertoo vai? ok
mitä kertoo se jos en leikkaa varpaankynsiä?
jossain päin kiinalainen tukehtuu riisiin ja kuolee.
Ei mitään järkeä.
Eihän naiset tiedä että olen käyny kattomassa jotai horop****ttä joka ei häpeile kehoaan, naisellisuuttaan ja tuo taiteelliset lahjansa esiin.
Kertoo siitä että olen seksuaalisesti avoin
Joku tiukkapipo ämmä sieltä arvostelee.
Tekisin oikeasti itsekin strippausta, penis on vaan uskoakseni liian pieni, enkä tiedä miten niihin piireihin pääsee.
Jos on itsetunto kohdallaan niin kyllä sitä nyt toisille voi jotain vilauttaa jos se on sallittua. Kävelisin joka päivä alasti jos olisi siihen lupa. Me olemme kaikki ihmisiä eikä esineitä.
Se joka siellä tanssii lavalla on ihminen ja harjotellut paljon että se performanssi on sulava ja in the mood joten painu vit***n läskipe*** joka arvostelee rohkeita naisia.
olkoon seksuaalisesti ihan millainen tahansa, kunhan ei toisia vahingoita.
Sinä taidat olla vähän pervo, mutta ei hätää omahan on elämäsi.
Pääasia, että oot onnellinen. Mutta, et taida kyllä olla. Viittaan ap:lle antamaasi vastaukseen.
Jeh. Stripparia ei saa koskaan koskettaa, hän koskettaa. Hän on aina roolissa dominoiva, ei katsojat.
Tiedän että olen pervo. Olen käynyt päässäni kaikki maailman mahdolliset fantasiat mitä voi edes oikeasti keksiä, kaikki sairaimmatkin. Ja olen kyllä onneton. Yksikään muija ei ole koskaan tahtonut edes suudella, mutta johtunee siitä vaan kun on jotain ihme henkisiä muureja itsellä.
Tyydyn vähempäänkin mutta on helvettiä elää elämää kun on sisältä seksuaalisesti helvetin latautunut ja et saa yhtään mitään. Olisi mukava kyllä kokeilla eri juttuja. Aivan ensimmäiseksi tahtoisin nuolla... ja pitkään. Olen tutkinut tekniikkaa kirjasta. Naisen saattaminen orgasmiin niin ettei minua edes tyydytetä.
Mutta ei mennä kai niihin yksityiskohtiin sen enempää,hehe :P